asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

LSKA trenerio registracijos anketa

Džiaugiamės Jūsų noru prisijungti prie mūsų ir kartu stiprinti sporto ir sveikatingumo sektorių Lietuvoje!

Narystė Lietuvos sveikatingumo profesionalų registre yra nemokama 2021 metams.

Kuo naudinga būti Lietuvos sveikatingumo profesionalų registre ir  LSKA asociacijos nariu?

* Siekiame viešinti Lietuvoje dirbančius trenerius Lietuvos trenerių registre, kurio dėka turėtumėte galimybę didinti savo žinomumą ir galėtumėte būti labiau pasiekiamas potencialiems klientams ar (ir) darbdaviams;

* Metinis LSKA organizuojamas renginys, kurio metu Jūs galėsite įgyti aktualių profesinių žinių, susipažinsite su naujausiomis įžvalgomis, galimybėmis dirbant sveikatingume bei vadovaujant sporto klubui ar studijai;

* LSKA uždara narių grupė, kurioje dalinamės visa aktualia informacija bei gerosiomis praktikomis dirbant ir valdant sveikatingumo sektorių (susipažinsite pirmieji su vykdomais veiksmais bendraujant su valstybinėmis institucijomis, kuriant turinį žiniasklaidoje ir kt.).

* Specialios LSKA nuolaidos asociacijos nariams: seminarams, kvalifikacijos kėlimo kursams; sporto prekėms, inventoriui, aprangai, maisto papildams.

Kilus klausimams, susisiekime info@lska.eu.

Užpildykite šią paraišką registruotis į Lietuvos sveikatingumo profesionalų registrą.

Pastaba: Registro duomenys yra viešai prieinami, todėl registruodamiesi į registrą jūs sutinkate, kad jūsų duomenys esantys registre  bus matomi.

 

Asmens duomenys

Prisegti failą
Leidžiami failo tipai: jpg, png

Lietuvoje pripažįstama kvalifikacija

Prisegti failą
Leidžiami failo tipai: pdf, jpg

Tarptautinė kvalifikacija

Prisegti failą
Leidžiami failo tipai: pdf, jpg

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės