asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

LSKA nario anketa

Džiaugiamės Jūsų noru prisijungti prie mūsų ir kartu stiprinti sporto ir sveikatingumo sektorių Lietuvoje!

Tik būdami vieningi mes padarysime mūsų veiklą matoma ir svarbia – tiek būsimiems klientams, tiek valstybinėms institucijoms. Asociacijos nariai bendradarbiauja tarpusavyje siekdami didesnės valstybės pagalbos fizinio aktyvumo skatinimui, dalinasi informacija ir žiniomis, pritraukia finansavimą bei įgyvendina nacionalinius arba tarptautinius sveikatingumo projektus. LSKA atstovauja Lietuvos sporto klubų bei trenerių interesus rengiant bei derinant fizinio aktyvumo veiklos standartus bei tvarkas, teikia nariams konsultacijas įvairiais aktualiais klausimais susijusiais su veiklos organizavimu.

Narystė asociacijoje kainuoja vos 40 eur/mėn klubui, o studijoms (iki 300 m2) ir mokymų organizatoriams taikoma 50% nuolaida. Šis mokestis neturi būti kliūtis prisijungti – susisiekite ir aptarsime jūsų galimybes dalyvauti LSKA veikloje prisidedant savo žiniomis ir laiku.
Treneriams (t.y. fiziniams asmenims) įstojimas į asociaciją yra nemokamas 2021 metams ! Norint registruotis kaip fiziniam asmeniui spauskite šią nuorodąhttps://www.lska.lt/lt/instructors/join

Jūsų paraišką prašome pateikti apačioje. Kilus klausimams, kreipkitės telefonu +370 627 96399 arba info@lska.eu.

 
Stiprinkime Lietuvą kartu!

Bendra informacija

Prisegti failą
Leidžiami failo tipai: jpg, png, gif

Kontaktai pasiteiravimui

Informacija apie klubą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės