asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

Sveikatingumo profesionalų registras

Lietuvos (LSPR) ir Europos (EREPS) sveikatingumo profesionalų registrai
 
LSPR (Lietuvos sveikatingumo profesionalų registras) inicijavo ir administruoja LSKA
EREPS (European Register of Exercise Professionals)  administruoja Europe Active organizacija (pripažįstama ES EK), ir kurią Lietuvoje atstovauja LSKA.
 
 
Pagrindiniai registro tikslai yra nustatyti ir pripažinti Lietuvos ir Europos sveikatingumo sektoriuje dirbančių specialistų realias kompetencijas ir kvalifikacijos lygmenį pagal LR galiojančias tvarkas ir Europos sveikatingumo sektoriaus nustatytus standartus. EREPS registras veikia kaip sistema, kuri užtikrina ne tik vienkartinį specialisto kompetencijų ir įgūdžių nustatymą, bet ir pastovų kvalifikacijos kėlimą ir palaikymą.
 
LSPR ir EREPS užtikrina visuomenei ir darbdaviams, kad visi sveikatingumo profesionalai įregistruoti registre atitinka jų kvalifikacijai keliamus reikalavimus, turi tinkamus darbo įgūdžius ir geba dirbti saugiai ir efektyviai.
 
LSPR ir EREPS registrai yra vieši ir matomi visuomenei, darbdaviams ir patiems sektoriuje dirbantiems specialistams.

 

EREPS logo
 
LSPR ir EREPS registrų naudos:
 
Visuomenei – saugaus ir efektyvaus sportavimo užtikrinimas, aiškumas dėl darbuotojo kvalifikacijos lygmens (pav.: ar turi kompetencijų vesti asmenines treniruotes).
Darbdaviams – aiškumas dėl darbuotojo kvalifikacijos lygmens, didesnio klientų srauto užtikrinimas į sveikatingumo klubus dėl geresnės darbo kokybės. Darbuotojai esantys registre privalo pastoviai palaikyti bei kelti savo kvalifikaciją, norėdami išlikti registre.
Sektoriaus profesionalams – pripažinimas, veiklos įprasminimas, aiškumas siekiant karjeros ir keliant kvalifikaciją. Taip pat kvalifikacijos pripažinimas kitose Europos šalyse, tuo pačiu gaunant teisę dirbti kvalifikuotą darbą Europoje.
 
Sveikatingumo profesionalui būtinos kompetencijos:
  • Bazinės ir specialios žinios, instruktavimo įgūdžiai;
  • Asmeninės savybės;
  • Profesionalumas;
  • Patirties kaupimas ir nuolatinis mokymasis;
  • Valdymo įgūdžiai;
  • Vadovavimas ir lyderystė;
  • Orientavimasis paslaugose;
  • Socialiniai įgūdžiai.
 
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės