asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

Treneriai

Jevgenija Markovskaja

Asmens duomenys

El. paštas
tavotrenere@gmail.com
Tel. nr.
+37062222168
Kur vykdoma veikla (miestas, gyvenvietė)
Vilnius
Amžius
36
Kiek metų veikloje
4
Asmeninė svetainė
tabata.lt
FB profilis
www.facebook.com/tabata4you
IG profilis
www.instagram.com/tabata4you/
Klubas kuriame vykdoma veikla
Savarankiškai
Specializacijos
Grupinių treniruočių instruktorius (3 EQF lygis)
Trumpas savęs apibūdinimas
Esu Jevgenija - Tabata grupinių užsiėmimų trenerė. Be fitneso aktyviai domiuosi ir nuolat gilinu savo žinias mitybos bei psichologijos srityje.

Fitnesu pradėjau domėtis ir dalyvauti Lietuvoje organizuojamuose kursuose bei konvencijose nuo 2005 metų. Ilgą laiką tai buvo mano papildoma aistra ir hobis prie pagrindinio biurokratinio darbo (esu politikos mokslų magistras, 15 m. dirbu valstybinėse įstaigose), kol 2017 metais nusprendžiau prisijungti prie profesionalų ir Fitneso mokymo centre "Aeromix" įgyjau grupinių užsiėmimų trenerio diplomą.

Nuo 2020 metų populiarinu aukšto intensyvumo Tabata treneruotes Lietuvoje - dalinuosi nemokamomis treniruotėmis bei pasakoju apie jų naudą skubančiam šiuolaikiniam žmogui. Taip pat vedu online Tabata treniruotes moterims.

Lietuvoje pripažįstama kvalifikacija

Įgyta kvalifikacija
KKSD leidimas sporto veiklai
Leidimas galioja iki
2024-01-01

« Atgal į sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės