asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

Nariai

GOODLIFE

Good-Life-Logo_[1].png

Bendra informacija

Juridinis įmonės pavadinimas
UAB "Good life fitness"
Adresas
Priegliaus g. 1, Vilnius
Įmonės kodas
303024689
PVM kodas
LT287300010135438324
Interneto tinklalapis
www.goodlifeclub.lt
El. paštas
mantas@goodlifeclub.lt
Vadovo vardas, pavardė
Mantas Balčiukynas

Kontaktai pasiteiravimui

Mobilus telefonas
865544653
El. paštas
mantas@goodlifeclub.lt

Informacija apie klubą

Klubų skaičius
1
Bendras plotas
970 kv.m.
Miestas (-ai)
Vilnius
Paslaugų aprašymas
Sporto ir laisvalaikio klubas šeimai GOODLIFE siūlo sporto ir sveikatingumo paslaugas. Siekite rezultatų sveikai ir užtikrintai.
Siūlome sportuoti keturiose erdviose grupinių užsiėmimų salėse. Naujausia ir įspūdingiausia Reebok Body Design Studio treniruočių salė – tai, ko Lietuvoje dar nebuvo. Scena, galinga garso sistema, koncertinis apšvietimas ir didžiausias LED ekranas sporto klube Baltijos šalyse leis kaskart patirti energingos sporto fiestos atmosferą.
Nepamiršome ir tų, kurie rezultatų siekia treniruoklių salėje. Ji tapo ne tik didesnė, bet ir modernesnė, idealiai pritaikyta efektyviam darbui su asmeniniais treneriais.
Individualus dėmesys Jums, mums nėra tuščia deklaracija, mes geriname paslaugų kokybę, kad kievienas sportuojantis GOODLIFE klube pasiektų savųjų tikslų, savųjų everestų.

« Atgal į sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės