asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

Nariai

Fitneso mokymo centras Aeromix

Fiksavimaaaas.PNG

Bendra informacija

Juridinis įmonės pavadinimas
VŠĮ Fitneso mokymo centras Aeromix
Adresas
Šv.Stepono 27c,Vilnius
Įmonės kodas
300034190
PVM kodas
Nera
Interneto tinklalapis
www.aeromix.lt
El. paštas
info@aeromix.lt
Vadovo vardas, pavardė
Renata Leganovic

Kontaktai pasiteiravimui

Mobilus telefonas
+37065605711
El. paštas
info.aeromix@gmail.com

Informacija apie klubą

Klubų skaičius
1
Bendras plotas
1
Miestas (-ai)
Vilnius
Paslaugų aprašymas
VšĮ Fitneso mokymo centras „Aeromix“ savo veiklą pradėjo 1998 m. rugsėjo mėnesį. Pagrindinis tikslas – paruošti aukšto lygio trenerius darbui sveikatingumo srityje, kelti kūno rengybos mokymo lygį, supažindinti sporto srities specialistus su pasauline patirtimi ir naujausiomis tendencijomis. Siūlome įvairių krypčių mokymus ir specializuotus kvalifikacijos kėlimo seminarus, kurie skirti pradedantiesiems ir pažengusiems grupinių užsiėmimų, asmeniniams treneriams, sporto ir sveikatos specialistams, kineziterapeutams. Baigę „Aeromix“ mokymus Jūs įgysite ne tik Europos fitneso mokyklos licenciją, bet ir įgūdžius, kompetetingas žinias reikalingas ne tik treniruojantis bet ir treniruojant kitus.
Didžiulė garbė mums dirbti su prestižinėm mokyklom, pasaulinėm lyderėm tokiom kaip ANATOMY TRAINS (JAV) ir POLESTAR PILATES (JAV), BLACKROLL (Vokietija). Mes turime išskirtinę teisę pasiūlyti Lietuvai aukščiausio lygio mokymus.
Ateikite mokytis, tobulėti ir pasisemti žinių, kurias perduoda geriausi sporto srities profesionalai iš viso pasaulio! Šiandien galime Jums padėti tapti: Grupinių užsiėmimų treneriais, Pilateso treneriais, Sporto mitybos specialistais, kelti savo kvalifikaciją specializuotuose seminaruose.

« Atgal į sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės