asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

Nariai

City Boxing

City-Boxing-1.png

Bendra informacija

Juridinis įmonės pavadinimas
Boksas visiems, UAB
Adresas
Perkūnkiemio g. 13-91, Vilnius
Įmonės kodas
304954439
PVM kodas
LT100012128610
Interneto tinklalapis
https://cityboxing.lt/
El. paštas
Info@cityboxing.lt
Vadovo vardas, pavardė
Vitalijus Vasiljevas

Kontaktai pasiteiravimui

Mobilus telefonas
+37065996089
El. paštas
nfo@cityboxing.lt

Informacija apie klubą

Klubų skaičius
1
Bendras plotas
640
Miestas (-ai)
Vilnius
Paslaugų aprašymas
BOKSO IR FIZINIO RENGIMO TRENIRUOTĖS VILNIUJE

TRENIRUOTĖS: Boksas nėra tik kova su priešininku. Kaip ir kiekvienas sportas tai, visų pirma, yra kova su savimi. Treneriai yra tam, kad suprastų sportininką, jo norus bei tikslus. Verta pažymėti, jog boksas puikiai tinka pagerinti bendrą sveikatos būklę bei psichologinę savijautą. Treniruotėse vyraujantys pratimai stiprina širdies, kraujagyslių, kvėpavimo sistemas. Treniruotės pobūdžio kova(sparingas) leidžiamas tik esant pakankamam pasiruošimui bei norui. Bokso treniruotėse Vilniuje atliekami įvairūs pratimai gerinantys fizinį, techninį bei taktinį pasiruošimą. Bokso maišai, greičio kriaušės, virvės, funkciniai diržai, pasunkinti kamuoliai, koordinacijai bei vikrumui skirtas inventorius tikrai nevers jūsų nuobodžiauti!


DRAUGIŠKA ATMOSFERA: Norint siekti užsibrėžtų tikslų ne tik sportininkas turi būti disciplinuotas, tačiau atmosfera sporto klube turi būti tinkama. Treneriai suinteresuoti, kad sportininkas įgyvendintu savo norus, taigi kontroliuoja, jog kiekvienas narys gerbtų vienas kitą, bei stengtųsi išvengti traumų. Taigi mūsų klube vyrauja pozityvi, draugiška tačiau “darbinė” atmosfera.BOKSO SALĖ: City Boxing and Fitness Club salė įrengta pagal naujausias tendencijas remiantis Vakarų Europos ir JAV patirtimi, kur boksas labai populiarus sportas. Salėje įrengta minkšta grindų danga, kas mažina traumų tikimybę bei nereikalingą apkrovą sąnariams. Bokso maišai, greičio kriaušės, šokdynės, pasunkinti kamuoliai, svarmenys, štangos, skersinis, vikrumo bei galios didinimo inventorius. Persirengimo kambariai, bei dušai, kur galėsite ramiai nusiprausti po treniruotės.

« Atgal į sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės