asociacijos narystė

Trenerių registras

EREPS Trenerių registras

Treneriai

Akvilė Janavičiūtė

Asmens duomenys

El. paštas
info@powerfitnesslithuania.com
Tel. nr.
+37065557974
Kur vykdoma veikla (miestas, gyvenvietė)
Vilnius
FB profilis
www.facebook.com/search/top?q=power%20fitness%20lithuania
Klubas kuriame vykdoma veikla
Impuls sveikatingumo klubas
Specializacijos
Fizinio aktyvumo specialistas (6 EQF lygis), Asmeninis treneris (4 EQF lygis), Grupinių treniruočių instruktorius (3 EQF lygis)
Trumpas savęs apibūdinimas
Sveiki, esu kineziterapeutė, trenerė ir Power Fitness Lithuania bendraįkūrėja Akvilė! Prieš pradedant studijas universitete, buvau profesionali Kiokušin karatė ir taekwondo sportininkė, Lietuvos ir Europos čempionato aukso medalio laimėtoja. Meilė sportui paskatino išbandyti įvairius treniravimosi būdus ir išmokti naujų įgūdžių, kurie padėjo man tapti stipria, sveika ir savimi pasitikinčia asmenybę!

Ar jaučiate, kad visada skubate ir neturite laiko sportuoti? O taip, aš jaučiuosi lygiai taip pat! Man patinka, kai treniruotės būna greitos ir efektyvios, sutelkiančios dėmesį į riebalų mažinimą, viso kūno raumenų stiprinimą ir ištvermę! HIIT (aukšto intensyvumo) treniruočių metu naudojami funkciniai judesiai ir svoriai, todėl tai ne tik pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos darbingumą, suaktyvina medžiagų apykaitą ir padeda greitai pasiekti norimų rezultatų, bet ir padeda jaustis labiau pasitikinčiais savimi!

Lietuvoje pripažįstama kvalifikacija

Įgyta kvalifikacija
Magistro studijos
Mokymo įstaiga
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Studijų programa
Sveikatinimas ir reabilitacija

« Atgal į sąrašą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitais slapukais. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau: slapukų naudojimo taisyklės